Hormann

Napędy do bram wjazdowych

Dopiero ze zdalnie sterowanym napędem obsługa bramy wjazdowej stanie się komfortowa. Tak, jak tego oczekujesz. Oczywiście nie może to być byle jaki napęd, lecz produkt wysokiej jakości, na którym możesz polegać każdego dnia. Do nowych bram wjazdowych lub jako wyposażenie uzupełniające do istniejących bram skrzydłowych i przesuwnych.

Komfortowy napęd Hörmann także do Twojego garażu Wszystkie urządzenia są kompatybilne i mają taką samą wysoką jakość. Tylko przy pomocy jednego pilota otwierasz obie bramy i wjeżdżasz do garażu bezpośrednio z ruchliwej ulicy. Już bardziej wygodnie i bezpiecznie być nie może.

Cicha i bezpieczna praca Brama otwiera się płynnie, a przed zamknięciem jest łagodnie wyhamowywana. To oszczędza bramę i napęd i nikomu nie przeszkadza.

Manualne otwieranie i zamykanie W razie braku prądu bramę można bez problemu odblokować awaryjnie, a następnie ręcznie otworzyć i zamknąć.

Stuprocentowa niezawodność Wszystkie elementy mocujące są ocynkowane w procesie galwanizacji i dzięki temu trwale odporne na działanie warunków pogodowych.

 

Materiały w tym artykule zostały zaczerpnięte z www.albram.pl
Projekt i wykonanie: www.modello.pl