Came

Came Cancelli Automatici jest zakładem posiadającym certyfikat systemu zarządzania jakością zakładową ISO 9001:2000 oraz zarządzania środowiskiem ISO 14001. Zakład Came projektuje i produkuje całkowicie we Włoszech.

 

 

 

Siłownik BZ – kompaktowy siłownik bram przesuwnych o wadze do 200kg.

Najpopularniejszy model siłownika przeznaczony do zautomatyzowania lekkich bram przesuwnych o wadze do 200kg.

BZ zapewnia wyjątkowe poczucie bezpieczeństwa oraz ciągłość pracy, dzięki zastosowaniu 24V silnika prądu stałego

Gwarancją pracy przy braku energii elektrycznej jest zainstalowanie wewnątrz siłownika, opcjonalnego układu baterii awaryjnego zasilania oraz karty ładowania.

 

Siłownik BXdo bram przesuwnych o wadze 400, 600 i 800kg

Bardzo popularne, uniwersalne siłowniki przeznaczone do zautomatyzowania bram przesuwnych o średniej masie własnej

Modele BX-A, BX-B i BX-E są idealnym wyborem dla większości bram rezydencjalnych

Modele BX-241 oraz BXE-241 posiadają 24V silniki prądu stałego i są niezastąpione w przypadku bram użytkowanych intensywnie. Standardowo wyposażone są również w kartę ładowania, co umożliwia podłączenie baterii awaryjnego zasilania. Daje to gwarancję ciągłej pracy nawet przy braku energii elektrycznej.

Modele BX-E i BXE-241 zostały rozbudowane o ENCODER, który zapewnia stałą, elektroniczną kontrolę nad przesuwem bramy.

 

Seria BK siłowniki przeznaczone do bram przesuwnych przemysłowych to 8 różnych modeli obsługujących bramy o ciężarze do 800, 1200, 1800 i 2200kg.

Najbardziej rozbudowane siłowniki przeznaczone do bram przesuwnych o podwyższonej intensywności pracy. Szczególnie polecane do zastosowań przemysłowych w: osiedlach mieszkaniowych, bankach, zakładach pracy, instytucjach użytku publicznego itp.

Model BK-800 wyposażony w silnik o dużej mocy i dodatkowy wentylator idealnie rozwiązanie w przypadku bram użytkowanych bardzo intensywnie.

Modele BKE-1200, BKE-1800 i BKE-2200 zostały rozbudowane o ENCODER, który zapewnia stałą, elektroniczną kontrolę nad przesuwem bramy.

Model BK-2200T jedyny w serii wyposażony w trójfazowy silnik jest niezastąpiony w obsłudze ciężkich bram o ponadprzeciętnej intensywności pracy

Materiały w tym artykule zostały zaczerpnięte z www.albram.pl
Projekt i wykonanie: www.modello.pl